Louis Vuitton “Solar Ray Trunk Mini”

2500 

Pershkrimi Produktit
Ky është një trunk i butë autentik i LOUIS VUITTON Monogram Solar Ray Mini. Kjo çantë elegante me supe nga koleksioni i Virgil Abloh është paraqitur në kanavacën klasike të monogramit të Louis Vuitton në ngjyrë kafe. Çanta përmban një rrip lëkure të zezë për supe me lidhje zinxhirësh të zinj mat dhe zinxhir portokalli të ndezur.

Title

Go to Top