Celine “BOX” Classic

1400 

36% Off

Pershkrimi Produktit
Çanta Box ka qenë një ikonë klasike në historinë e modës së Celine. Kjo siluetë elegante e përjetshme u prezantua për herë të parë në vitet 1970 dhe versioni aktual që ne dimë u modernizua nga ish-drejtoresha kreative e Shtëpisë, Phoebe Philo.
Lëkure viçi në ngjyrë kafe Camel.
Hardware ngjyre ari me fije antike.
Rrip lëkure i ndashëm dhe i rregullueshëm.
Mbyllje me kapëse.
Pjesa e brendshme e lëkurës së qengjit të butë.
2 ndarje me gunga.
1 xhep i madh me zinxhir.
1 xhep i madh i sheshtë.
2 xhepa të vegjël.
24 x 18 x 7 cm
(Gjatësia x Lartësia x Thellësia)

Doreza e rënies:
22 cm – gjatësi e shkurtër
44 cm – gjatësia e tërthortë

Title

Go to Top