Gucci X Tom Ford

700 

Pershkrimi i Produktit
Gucci nga Tom Ford Horsebit Bag
Koleksioni i runway së vjeshtës 2003
Vjollcë e errët dhe kadife rozë me detaje hardhucë në ngjyrë vjollce të errët
Pajisje në ngjyrë ari me mbyllje magnetike të butonit të përparmë
Detaje mahnitëse të bishtit të kalit në pjesën e përparme
Rrip supe me zinxhir ari
Astar mëndafshi me ngjyrë rozë të lehtë
Madhësia dhe përshtatja
– Gjatësia: 38 cm
– Lartësia: 16 cm
– Gjerësia: 3 cm
– Gjatësia e rënies: 11 cm

Title

Go to Top