Prada “Sidonie”

850 

29% Off

Pershkrimi Produktit

Çanta Prada Sidonie e punuar me lëkurë viçi me brendësi prej lëkure napa.
Kjo çantë nga brenda përmban 2 ndarje kryesore + xhep.
Përmasat: H: 13,5 x P: 24 x D: 6,5 cm.
Ngjyra: Magenta/ Rozë dhe e zezë nga brenda
Karakteristikat:
– Rrip me zinxhir metalik ngjyre gold
– Prodhuar në Itali
– Shoqerohet me dustag , kuti dhe karta autenticiteti të përfshira

Title

Go to Top