Balmain 1945

1400 

Pershkrimi i Produktit
Balmain 1945 Çanta e butë me monogram jacquard
Zinxhir dhe dorezë lëkure
Kapëse me pllakë të jashtme “Balmain Paris 1945” me efekt ari antik.
Përmasat: 28 x 20 x 9 cm
Materiali: 84% pambuk, 16% poliester

Title

Go to Top