Louis Vuitton X Murakami “Papillon”

1200 

Pershkrimi i Produktit
Çanta e bukur Papillon Takashi murakami me lule qershie nga shtëpia Louis Vuitton. Model shumë i njohur i rishikuar nga disenjatori japonez Takashi Murakami.
Koleksion i kufizuar i 2003 i zbukuruar me “lule qershie”
Kanavacë me monogram ngjyrë kafe me lule rozë dhe detaje lëkure natyrale, doreza 38 cm mbyllje me fletë magnetike.
Lekure Vici
Përmasat: Gjerësia 28 cm, Lartësia 13 cm, Gjatesia 13 cm.

Title

Go to Top