GUCCI “GG ECO NYLON BUMBAG”

499 

23% Off

Pershkrimi Produktit
E bërë në Itali duke përdorur poliestër të ricikluar dhe ECONYL® – një pëlhurë najloni që vjen nga materiale të rigjeneruara – kjo çantë luksoze e belit është një aksesor i lakmueshëm nga koleksioni Pre-Fall 2020 i Gucci, i titulluar Off The Grid.

100% najlon
Pëlhurë ECONYL®

PËRMASIA
Përmasat e përafërta: H14cm x W24cm x D 4,5cm

Title

Go to Top