Gucci “Sylvie Document Holder”

550 

42% Off

Pershkrimi Produktit
Ky portofol me pamje klasike të Gucci-t me siguri do t’i mbajë të gjithë sytë tek ju në takimet dhe intervistat tuaja të biznesit. Pjesa e jashtme prej lëkure me pajisje metalike është një pjesë mahnitëse që do t’ju bëjë të dukeni dhe të ndiheni si një ekzekutiv i fuqishëm. Ky mbajtës i mrekullueshëm dokumentesh përmban shiritin klasik të rrjetës së kuqe dhe jeshile të Gucci me detaje ari.
Ngjyra: E zezë
Materiali: Lëkurë
Koleksioni Sylvie
Hardware me ngjyrë ari
Një xhep i brendshëm
Përmasat: 14″L x 1″F x 10″H

Title

Go to Top