Gucci “Emily”

850 

29% Off

Pershkrimi Produktit
Gucci Black Gucissima Emily.
Lëkura ikonike gucissima merr një pamje të . Kjo çantë shumë e njohur Emily është punuar me dorë në Itali me standardet më të larta të cilësisë nga një lëkurë e zhdërvjellët e gdhendur me lëkurë viçi me ngjyrë të zezë, me një pajisje hardware të argjendtë dhe një brendësi ngjyrë bezhë të veshur me pambuk. Mbyllja e përgjithshme me kapak të futur hapet në një ndarje të madhe të hapur dhe xhepa anash me rrëshqitje me shumë hapësirë ​​​​për të vendosur të gjitha gjërat tuaja thelbësore.
Emily vjen me zinxhir të rregullueshëm që lejon që çanta të përdoret si një çantë supe me rripa të dyfishtë me mbështetëse lëkure për shpatulla ose plotësisht e zgjatur për të funksionuar si një çantë tërthore të plotë.
Dimensionet
Lartësia: 9 inç (22,86 cm)
Thellësia: 4 inç (10,16 cm)
Gjatësia: 14 inç (35,56 cm)

Title

Go to Top